KLASICKÉ KOSMETICKÉ SLUŽBY


ČIŠTĚNÍ PLETI
Čištění pleti je základní kosmetická procedura, která pomáhat udržovat pleť zdravou, svěží a mladistvou.

Na začátku provedeme diagnostiku pleti, abychom zjistili druh vaší pokožky a mohli použít odpovídající kosmetické produkty. Následuje povrchové čištění ( odstranění make-upu, kožního mazu a potu), změkčení pokožky (uvolnění komedomů), hloubkové čištění (zbavení nežádoucích pupínků, bílých i černých teček), ošetření a dezinfekce, sérum dle typu pleti a závěrečná maska (rozjasnění a svěžest pleti).


MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU
Jedná se o relaxační proceduru, která uvolňuje napětí a prospívá pleti. Protože se na lidském obličeji nachází velké množství nervových receptorů, masáž obličeje a dekoltu působí blahodárně nejen na nervový systém, ale i na celé tělo. Přispívá k prokrvení pokožky, zamezení ztrátě vlhkosti, podporuje obnovu buněk, potlačuje tvorbu vrásek a pomáhá organismu zbavit se toxických látek. Díky masáži obličeje a dekoltu je pleť omlazená, rozjasněná a svěží.


MIKROMASÁŽ OČNÍHO OKOLÍ
Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže. Přináší úlevu a odpočinek unaveným očím. Pomáhá tělu odplavovat nahromaděné toxiny. Oddaluje proces stárnutí, tvorbu vějířkovitých vrásek a redukuje váčky i kruhy pod očima.


CHEMICKÝ PEELING - Renophase
Chemický peeling je rychlá a účinná neinvazivní metoda, která se používá k regeneraci pokožky a omlazení. Zajistí projasnění pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a odstranění rozšířených pórů a pigmentových skvrn. Příznivě působí i na příliš mastnou kůži. Chemický peeling lze aplikovat na pokožku obličeje, krku, dekoltu i zad. Celá procedura trvá pouze několik minut a první výsledky můžete vidět ihned po zákroku. V našem kosmetickém salonu pracujeme s produkty laboratoře Renophase, která v oblasti estetické medicíny již 25 let vyvíjí nové technologie.