POUŽÍVANÉ PŘÍPRAVKY


ALCINA PROFFESIONAL

Alcina Professional je německá prestižní kosmetika, která se může pyšnit dlouholetou tradicí. Dr. Kurt Wolff založil novou společnost s cílem zajistit luxusní a kvalitní péči o pleť pro všechny věkové skupiny. Na prvním místě stojí ženskost a snaha uspokojit touhu po dokonalosti

Alcina Professional nabízí širokou škálu specializovaných řad pro péči o pleť – Alcina N°1 (vše, co potřebujete na každodenní péči o pleť), Alcinaforall skin types (kompletné péče pro pleť i tělo), Alcinaforgreasy and combination skin (řada pro komfortní péči o mastnou pleť – výsledkem je čistá, matná a hydratovaná pokožka), Alcinafor sensitive skin (jemná, hydratační řada, která zajistí okamžitý komfort pro citlivou pokožku), Alcinafor dry skin (optimální hydratace pro suchou pokožku bez známek pnutí a šupinek), AlcinaEfective Care (luxusní kolekce s kolagenem, vitamínem A pro vypnutou a mladistvou pokožku).

Alcina Professional také nabízí tělovou kosmetiku, péči o ruce, chodidla, přípravky na opalování, make-up i vlasovou kosmetiku.


Více na http://www.alcina.cz .


KORFF

Italská značka KORFF znamená eleganci, smyslnost a krásu, ale i spolehlivost, účinnost a kvalitu.

KORFF přináší na trh pečující kosmetické produkty, například ritual care (odličující řada), perlessence (rozjasňující řada) a correctionist (ošetření proto vráskám).

Nelze opomenout ani výrobky dekorativní kosmetiky z řady Cure make-up, které současně doplňují vaši krásu a pečují o pleť. Poskytují pokožce hydrataci, výživu a revitalizaci.


RILASTIL

RILASTIL je součástí společnosti Istuto Ganassini, která byla založena v roce 1935 jako farmaceutická firma. Velký boom značky znamenal až vznik RILASTILU v roce 1972, kdy se dohromady spojily znalosti v oblasti farmaceutiky a péče o krásu a pleť.

Hlavními výhodami produktů je moderní přístup ve výrobě a poznatky z oboru biochemie. Díky tomu RILASTIL efektivně zlepšuje hydrataci pokožky a pružnost tkání a je vhodný i pro nejcitlivější pleť.

RILASTIL nabízí velkou škálu produktů rozdělených do několika řad, například Multirepair (na velmi suchou pleť), Daily Care (jemná každodenní hygiena), Aqua (vysoká hydratace pleti), Micro (na první vrásky), Hydrotenseur (první poklesy gravitace pleti), Progression (výrazné a hluboké vrásky), Deliskin (červenání pleti), Progression HD (matná pokožka), Intensive (boj proti předčastnému stárnutí), Rassodante (povadlá pleť bez života a svěžesti) a Intolleranti (citlivá pokožka).

RILASTIL také nabízí i produkty dekorativní kosmetiky.