GREEN PEEL


Již 60 let je přírodní peelingové ošetření Green Peel velmi populární a účinnou metoudou v boji s problematickou pokožkou. Díky patentovanému bylinnému přípravku získáte zdravější, čistější a svěží pleť už za 5 dní. Základ produktu tvoří osm bylin, které obsahují enzymy, minerály a vitamíny.


Na výběr jsou tři typy ošetření - Classic, Energy a Fresh-Up.


GREEN PEEL CLASSIC pokožku zregeneruje a nastartuje přirozenou obnovu, s peelingovým efektem. Pečlivě vybraná směs bylin se jemně vmasíruje do kůže, tím dochází ke zlepšení krevního oběhu a následnému povzbuzení zásobování pleti kyslíkem a živinami. Proces trvá přibližně 2-5 dní (dle typu pleti).


Green Peel Classic je vhodný k ošetření seboroické pokožky s rozšířenými póry, na nečistou pleť, pokožku náhlou k tvorbě vrásek, sluncem poškozenou pokožku, k vymizení pigmentových skvrn, pomoci při tvorbě jizev a strií.


GREEN PEEL ENERGY představuje vitalita a regeneraci pro vaši pleť, vše s peelingovým efektem. Bylinné ošetření stimuluje krevní oběh a metabolismus. Pokožka dostane nový příval energie, který napomáhá k obnově buněk, k redukci známek stárnutí a k eliminaci jizev i pigmentových skvrn.


GREEN PEEL FRESH-UP je svěžest pro pleť bez peelingového efektu. Metoda pouze jemně stimuluje pokožky směsí z bylin, tím se nastartuje krevní oběh, otevřou se póry a kůže vstřebává potřebné živiny. Pleť je rozzářená, jasná a ozdravená. Procedura je vhodná k osvěžení unavené pleti i jako prevence stárnutí.