VÝPLNĚ KYSELINOU HYALURONOVOU

Kyselina hyaluronová je látka přirozená našemu tělu a zajišťuje hydrataci pokožky. Metoda aplikace kyseliny HA slouží k vyplnění jednotlivých vrásek nebo jen k dodání objemu určitým partiím bez jakékoliv rekonvalescence.


Proceduru lze použít k redukci hluboké vrásky mezi obočím nebo jen vyplnění jemných jednotlivých vrásek na tvářích a kolem úst, na vpadlé kruhy pod očima, k modelaci plných tváří, k vyhlazení nosoretních rýh a k zvýraznění kontury a zvětšení objemu rtů.


Aplikuje se v podobě čirého gelu přímo do vrásek, kde dochází k jejich okamžitému vyhlazení, nebo do hlubších vrstev podkoží pro získání žádaného objemu. Změna je viditelná ihned a efekt trvá přibližně 6-12 měsíců.


SKIN VISC

SkinVisc je nezasíťovaná kyselina hyaluronová s vysokou hustotou 20 mg/ml. Slouží k vyplnění mělkých a středních vrásek a díky ní pleť získá potřebnou hydrataci.


SkinVisc je kvalitní švýcarský produkt, který splňuje kritéria certifikací FDA, CE i ISO.DERMAFILL GLOBAL XTRA

DermafillGlobalXtra je přípravek vhodný na vyplnění jemných vrásek, hlavně v oblasti čela, kolem rtů a očí. V průběhu procedury se aplikuje jemná monofázickácross-linkedhyaluronová kyselina, která zajistí vypnutí a mladistvější vzhled.


DERMAFILL VOLUME ULTRA

DermafillVolume Ultra je přípravek sloužící pro dlouhodobé vyplnění hlubokých vrásek, hlavně v oblasti obličeje (nasolabiální vrásky, perorální vrásky, ústní kontury, úprava kontur obličeje). Lze jej také použít pro doplnění objemu brady a tváře.


DERMAFILL LIPS

DermafillLips slouží k vyplnění rtů. Rty získají jasné kontury, plnější a mladistvější vzhled. Vše při zachování přirozenosti.