VÝPLNĚ KREVNÍ PLAZMOU

PLAZMA TERAPIE (výplň KREVNÍ PLAZMOU) je jedinečná inovativní metoda. Představuje velice šetrnou a bezpečnou proceduru, která umožňuje revitalizaci a omlazení kůže i podkoží. Největší výhodou této techniky je, že se aplikuje vlastní krev klienta, která neobsahuje žádné umělé látky a materiály. Díky tomu je minimalizováno riziko nežádoucích účinků (například snížení rizika alergické reakce) a je dosaženo rychlejší regenerace tkání, protože krevní plazma obsahuje růstové faktory, krevní destičky, krvinky a kmenové buňky tělu vlastní a zcela přírodní.


Omlazení vlastní plazmou účinně regeneruje kožní buňky, revitalizuje unavenou, povadlou a ochablou pleť, vyhlazuje vrásky (i velmi výrazné), redukuje kruhy pod očima a pomáhá oddalovat projevy stárnutí. Pokožka získá zdravý a mladistvý vzhled.


Nejčastěji se krevní plazma aplikuje do oblasti obličeje, krku a dekoltu, ale účinná je i iterapie v partii vlasů pro nastartování růstu a zahuštění.FIRMY


Regen Lab


RegenLab je švýcarská laboratoř věnující se vývoji v oblasti regenerativní medicíny. Právě z jejich dílny pochází RegenPlazma, jediná lékařsky prověřená a certifikovaná procedura, která omlazuje a regeneruje na buněčné úrovni, bez změn rysů v obličeji.


RegenPlazma odstraňuje vrásky, kruhy pod očima, stopy po akné a strie i jizvy. Zlepšuje strukturu pleti a chrání ji. Díky tomu dochází k omlazení a regeneraci. Velmi účinná je i stimulaci vlasových kořínků.


Více o RegenPlasma na http://www.zafax.cz