LFL PDO MESONITĚ

PDO MESONITĚ jsou novou převratnou metodou, při které dochází k rejuvenaci pokožky. Co si pod názvem představit? PDO je syntetické monofilamentní vlákno složené z jedné nebo dvou nití. Tyto nitě mají vysokou tažnou sílu, vynikající životaschopnost a velmi snadno pronikají do tkání, kde se postupně rozkládají. Jsou výjimečné svou vysokou biologickou stabilitou, odolností a flexibilitou. Způsobují pouze velmi mírnou reakci v průběhu vstřebávání a díky tomu dochází jen k minimálním zánětlivým komplikacím.


Princip procedury je velmi jednoduchý. Začíná zavedením nitě do kůže, poté následuje postupné vstřebávání nitě, proces hojení rán, aktivace fibroblastů a angiogeneze. Výsledkem je nová zářivější pleť.


Díky proceduře PDO MESONITĚ dochází k vyhlazení jemných vrásek, k redukci hlubokých vrásek, zúžení pórů, zlepšuje se elasticita a textura pokožky, pleť je rozjasněná, vypnutá a oddaluje se proces stárnutí. Ideální věková skupina je 30 – 55 let, kdy aplikace slouží jako prevence a oddálení projevů stárnutí.


Procedura je velmi bezpečná (velmi malé vedlejší reakce, bez řezných ran a jizev), vysoce účinná, jednoduchá a rychlá (20-30 minut). Její výsledky jsou dlouhotrvající a po vstřebání nitě se může opakovat. Navíc následuje i krátká rekonvalescence.


Nejčastěji se PDO MESONITĚ aplikují na tvář (vertikální i horizontální vrásky na čele, lifting obočí, horní oční oblouk, malární rýha, marionetní vrásky, V-lifting, povolená kůže tváří, rýhy na krku), na záhyby a vrásky v dekoltu, na formování prsou a hýždí, na povolené tkanivo a strie, na uvolněnou pokožku i celulitidu.